آموزش ورود به بازی پابجی لایت ، چگونه وارد بازی Pubg Lite شویم؟

Pubg Mobile یکی از بازی‌های اکشن و هیجانی است که علاقه مندان به گیم، روزانه وقت زیادی را با آن صرف می‌کنند. در این بین نوع کم حجم پابجی، یعنی پابجی لایت هم ارائه شده است. بازی Pubg Mobile به دلیل این که خیلی از گیمرها یا پلیرهای خود را از دست ندهد، به ارائه نسخه کم حجم‌تر آن روی آورده‌اند. چون بعضی از کاربران که تعداد آن‌ها کم هم نیست، امکان نصب این بازی با حجم و گرافیک بالا را ندارند.

آموزش ورود به بازی پابجی لایت با راحت‌ترین روش

برای ورود راحت به بازی پابجی لایت، فقط کافیست با VPN کشورهایی که بازی pubg lite را ارائه می‌کنند، به بازی وصل شوید. بعد از دانلود و نصب این بازی، یک فیلتر شکن مثل Power VPN و یا Nord VPN را بر روی دستگاه خود نصب کنید و به سرور کشورهایی از جمله برزیل و ترکیه وصل شوید. سپس وارد بازی شده و مراحل ثبت نام را طی کنید. بعد از طی مراحل ثبت نام، می‌توانید از این بازی نهایت لذت را ببرید. البته فیلترشکن‌های دیگری هم هستند که اگر مایل بودید، می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

نحوه ورود به بازی پابجی

نتیجه گیری

بازی پابجی یکی از بازی‌های پر طرفدار در دنیا می‌باشد. متاسفانه یا خوشبختانه کیفیت hdk بسیار بالا است و سیستم‌های معمولی نمی‌توانند آن‌ها را ران کنند. به همین دلیل دست اندرکاران این بازی نسخه کم حجم آن به نام پابجی لایت را ارائه دادند. اما ورود به این بازی راحت نیست. به همین دلیل سایت ایران موجو آموزش ورود به بازی پابجی لایت را به شما معرفی کرد. در این آموزش تنها کاری که باید بکنید استفاده از فیلتر شکن مناسب و سرور کشوری است که بازی پابجی را ارائه می‌دهد. برای پیشرفت در این بازی و دسترسی به سلاح ها و تجهیزات پیشرفته شما به یوسی پابجی موبایل نیاز دارید. برای خرید یوسی ارزان کافی است که به فروشگاه جم بازی ایران موجو مراجعه کنید.